top of page
1000.jpg

HAKKIMIZDA

NormTurkeyvergi, hukuk, finans, muhasebe, bağımsız denetim, iç sistemler, kurumsal yönetim gibi ekonominin bütüncül hizmet ihtiyaçlarına, alanında akademik ve pratik donanıma sahip profesyonel yönetimi ve ekibi ile çözümler üretmek ve hizmetler sunmak üzere kuruldu.

NormTurkey; Hesap Uzmanları Kurulu, Gelir İdaresi Başkanlığı, Kamu İhale Kurumu, Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu, Devlet Planlama Teşkilatı, Vergi Denetim Kurulu gibi kamunun önemli kurumlarında ve sektörün önde gelen temsilcilerinde görev yapmış, yurtdışı eğitimler almış yönetici ve çalışanları ile profesyonel, kaliteli, değer katan, sonuç odaklı hizmetler verir.

NormTurkey; sonuçlanan süreçlere verdiği danışmanlık yanında bizzat süreçlerin oluşumuna katkı sağlayarak yönlendirici ve operasyonel hamleler yapar. Ekonomide risklerin ve fırsatların belirlenmesi, sorunların tanımlanması, işlemlerin kodlanması ve çözümlerin üretilmesinde optimali hedefler. Böylece kurumsal yapıların kurulması, istikrarlı büyüme ve sürdürülebilirliğin sağlanmasında stratejik iş ortağıdır.

NormTurkeyprofesyonel hizmetlerini evrensel hukukun ve uluslararası mesleki etik ilkelerin dürüstlük, tarafsızlık, bağımsızlık ve güvenilirlik ilkelerine göre gerçekleştirir.

Kurumsal Kataloğumuza "İndir" Düğmesine Tıklayarak Ulaşabilirsiniz...

YÖNETİM KADROMUZ

atillabudak.jpg

ATİLLA BUDAK

Yeminli Mali Müşavir / Bağımsız Denetçi /

Kurucu Ortak

bottom of page